Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen Çorum'da Turgut Özal İşmerkezi toplantı salonunda yapılan Ak Parti Mart Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katıldı.
Ak Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ başkanlığında yapılan toplantıya; il yönetimi, belediye başkanları ve ilçe teşkilatları katıldı.
Toplantıda Kargı ilçesinde yapılan çalışmalar hakkında ve projeler ile ilgili istişarelerde bulunan Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen; "Toplantımız gayet verimli geçti. Hamdolsun her zaman halkımızın karşısına gururla çıktık. Çünkü verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirdik, gerçekleştiremeyeceğimiz işler için söz vermekten kaçındık. Büyük projelerimizle ilçemizi gelecek nesillere hazırlayacağız. Çalışmalarımız aralıksız devam edecek" dedi.
İbrahim Efe