Kargı Kaymakamı Emre Çifci, İlçe Jandarma Komutanı J. Tğm. Tayfun Köksal ve İlçe Emniyet Amiri Komiser Deniz Demirel ile birlikte yol trafik denetlemesine katıldı.
Trafik ekiplerinin yaptığı trafik ve asayiş denetimine katılan ve yerinde inceleme yapan Kaymakam Çifci, katılım sebebini ise; denetim işleyişini yerinde görüp denetlemek ve daha etkin olmasını sağlamak olarak açıkladı.
Kaymakam Çifci daha sonra trafik ekiplerine teşekkür etti.
İbrahim Efe