Kargı Kaymakamı Emre Çifci, Şehit Suat Yaşar’ın ilçede yaşayan ailesini ziyaret ederek sohbet etti.
Kaymakam Çifci’nin ziyaretinde Kargı İlçe Emniyet Amiri Komiser Y. Deniz Demirel, İlçe Jandarma Komutan V. J.Kd.Bçvş. İsmail Balaban ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı görevlisi Hasan Kuzyaka da hazır bulundu.
Şehit Suat Yaşar’ın annesi Kezban Yaşar ile sohbet eden Kargı Kaymakamı Emre Çifci, şehit annesinin herhangi bir isteği olup olmadığını sordu. Şehit yakınlarının Türk milletine emanet olduğunu belirten Kaymakam Çifci, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak şehit ailelerimizin her zaman yanındayız" dedi.
Kaymakam Çifci, Kezban Yaşar ile bir süre sohbet ettikten sonra evden ayrıldı.
Sevil Sınayuç